UAB „Turto Invest“ komandos teikiamos paslaugos

Geodeziniai Matavimai

Tikslus žemės sklypo, jo ribų, taip pat sklype esančių statinių ploto matavimas bei kadastrinės bylos parengimas.

Plačiau

Kadastriniai Matavimai

Atliekame įvairios paskirties pastatų, bei patalpų kadastrinius matavimus, kitaip vadinamą invetorizaciją

Plačiau

Namų Projektavimas

Pastato projektas – pirmas žingsnis statybos procese. Jis reikalingas suformuoti pastato vizijai suformuoti, paruošti sąmatai bei statybos leidimui gauti.

Plačiau

Namų Pridavimas

Pabaigus pastato statybos darbus, paskutinis žingsnis yra pastato pridavimas tikrinimui atitinkamoms valstybinėms institucijoms.

Plačiau

Turto Invest

Profesionalų komanda, pasiruošusi Jums padėti ruošiantis, vykdant bei užbaigiant statybos darbus.

Norite statyti namą, bet nežinote nuo ko reikėtų pradėti, kokius veiksmus atlikti ir kokius dokumentus paruošti? Galbūt Jūs norite parduoti ar padalinti žemės sklypą, tačiau nėra atlikti kadastriniai matavimai? Esate pastatę statinį, tačiau susiduriate su problemomis jį įforminant? Nesukite dėl to galvos ir palikite tai savo srities ekspertams – Turto Invest komandai!

Plačiau

Atlikti darbai

Namų projektavimo, mūsų atliktų statybos darbų pavyzdžiai.

Jurgio

Nedidelis ir jaukus vieno aukšto gyvenamasis namas su mansarda, kuriame patogiai gali gyventi trijų asmenų šeima.

Plačiau
Adana

Jaukus vieno aukšto namas su mansarda, garažu. Namas pastatytas 2014 m. Puikioje vietoje Vilniaus rajone, šalia gražaus miško ir upelio.

Plačiau
Mikelina

Šis nuostabus namas yra pastatytas Moletų rajone. Namas puikiai tinka prie miško. Name yra šeimininkų miegamasis, drabužinė ir jų vonia. Vaikai turi savo kambarius.

Plačiau
Aušra

Namo ilgis 12 metrų, plotis 8,60 metro. Bendras plotas 118 m2. 3 miegamieji kambariai, 2 vonios kambariai, katilinė skalbykla,
svetainė su lubomis iki stogo.

Plačiau
Diana

Šviesus, erdvus kotedžas, pastatytas Kaune.

Plačiau
Pavasaris

Šis namas buvo pastatytas pagal ūkininko ir jo didelės šeimynos pageidavimą. Jame puikiai tinka ir pramogauti ir ilsėtis.

Plačiau

Atsiliepimai

Parengtas puikus namo projektas, architektas įsiklausė ir puikiai perteikė šeimos viziją. Nuoširdi padėka ir už pagalbą atlikant namo pridavimą.

Dominykas Poniškaitis

Žemės sklypo paveldėjimo dokumentų sutvarkymas, sklypo padalijimas ir pardavimas atrodė ilgas ir sudėtingas procesas, tačiau šiuos rūpesčius palikus „Turto Invest“, niekuo rūpintis nereikėjo. Visas procesas buvo atliktas sklandžiai ir greitai.

Adelė Januvidienė

UAB „Inovacijos verslui“ vardu norėčiau padėkoti UAB „Turto Invest“ komandai su kuria bendradarbiavome visą statybos laikotarpį. Ši profesionalų komanda suteikė naudingas konsultacijas prieš pradedant projektą, nepriekaištingai atliko reikalingas procedūras statybos leidimui gauti, paruošė statinio projektą bei greitai atliko visus statybos užbaigimo įforminimo darbus. Ačiū!

UAB „Inovacijos Verslui“