Paslaugos

Geodeziniai Matavimai

Geodeziniai Matavimai

UAB „TURTO INVEST“ Geodezijos skyrius atlieka įvairaus spektro geodezinius-topografinius darbus. Visi skyriuje dirbantys inžinieriai-geodezininkai turi didelę patirtį šioje srityje bei aukštąjį geodezinį išsilavinimą, todėl mūsų teikiamos paslaugos visada atliekamos greitai ir kokybiškai.

Plačiau

Kadastriniai Matavimai

Kadastriniai Matavimai

Pastatų kadastriniai matavimai, kitaip vadinami inventorizacija, yra yra veiksmai, kuriais nustatomi įvairūs statinių parametrai, tokie kaip ribos, dydžiai, būvimo vieta, turtinė vertė bei fizinė būklė. Kadastriniai matavimai atliekami užbaigiant statybos darbus, taip pat atlikus pastatų renovaciją, rekonstrukciją, atlikus kapitalinį remontą ar pertvarkius kitais būdais.

Plačiau
Namų Projektavimas

Namų Projektavimas

Kiekvieno pastato statybos procesas prasideda nuo pastato projekto. Prieš pradedant statyti namą svarbu numatyti kaip pastatas bus pritaikytas sklypo dydžiui, žemės reljefui, kokia yra architektūrinė vizija.

Plačiau
Namų Pridavimas

Namų Pridavimas

Pabaigus pastato statybos darbus, paskutinis žingsnis yra pastato pridavimas tikrinimui valstybinėms institucijoms. Tikrinama ar pastatas atitinka patvirtintą projektą, sveikatos, higienos bei saugumo reikalavimus ir galiausiai pastatas yra įforminamas registrų centre.

Plačiau